Menu openen
Info

FCV de Lochsprinters

Training gaat wel door. Christiaan, 11 Juni om 17.08 Aanmelden voor training

Contact

Adres baan

Beethovenlaan 81a
7442 HB Nijverdal

Bestuur

Voorzitter Siemen van Beurden voorzitter@lochsprinters.nl
Penningmeester Rieks Dubbink penningmeester@lochsprinters.nl
Secretaris Jessica Mollink-Bauer secretaris@lochsprinters.nl
Clubvertegenwoordiger Siemen van Beurden clubvertegenwoordiger@lochsprinters.nl
Bestuurslid Tanja van Zuthem

KNWU zaken

Siemen van Beurden knwu@lochsprinters.nl

Sponsorzaken

Tanja van Zuthem sponsorzaken@lochsprinters.nl

Technische zaken

Gert Mollink crossbaan@lochsprinters.nl

Website onderhoud

Siemen van Beurden website@lochsprinters.nl

Trainingscoördinator

Christiaan Kleen Scholten training@lochsprinters.nl

Vertrouwenspersoon

Vacant vertrouwenspersoon@lochsprinters.nl
'Even voorstellen'

Bankrekening nummer

NL 85 INGB 0004 0804 44 t.n.v. FCV de Lochsprinters

Deze bedrijven dragen onze club een warm hart toe

Volledig sponsoroverzicht